مزایای دستگاه پروفیل پنجره PVC ما

تکنووین از بالاترین کیفیت قطعات برای ساخت سیستم برقی خط استفاده می کند. برخی از مارک هایی که با آنها همکاری کرده ایم شامل OMRON ، SIEMENS ، ABB است.
درجه بالایی از اتوماسیون تا 99٪ با سیستم کنترل PLC در دسترس است. اکسترودر پیچ دوقلو مخروطی به ویژه برای پلاستیک سازی فرمول با غلظت بالای CaCo3 طراحی شده است.
دستگاه ساخت پنجره PVC از فناوری پیشرفته اروپایی استفاده می کند.
جدول کالیبراسیون خلاء ما از جنس استیل ضد زنگ 6 میلی متر است که به آن اجازه می دهد تا در فشارهایی که توسط پمپ های خلا ایجاد شده مقاومت کند. همچنین شامل حلقه آب صرفه جویی در مصرف انرژی و آبپاش های محور است.

 خط تولید سقف PVC چیست؟

این فقط یک خط است که برای ساخت سقف های PVC استفاده می شود.

این تخته های سقفی نازک هستند و از این رو هنگام قرار گرفتن در معرض هوا می توانند به سرعت خنک شوند. این ترجمه به چه معنی است؟ خوب ، دستگاه ساده ای است که از یک جدول کالیبراسیون نسبتاً کوتاه از 3 تا 4 متر تشکیل شده است.

خط تولید کاشی های سقفی اتوماتیک PVC tecnowin می تواند تخته های سقف PVC با عرض 200 میلی متر ، 250 میلی متر و 300 میلی متر تولید کند.

با این حال ، ما می توانیم قالب را به گونه ای تنظیم کنیم که حتی تابلوهای 400 یا 600 میلی متر نیز تولید شود.

[در مورد ما]

شروع کار ما از سال 1387

tecnowin تولید کننده ماشین آلات اکستروژن با یک سنت دیرینه است. ما از دهه 1387 شروع به ساخت اکسترودر برای تولید لوله های پی وی سی کردیم و از آن زمان تاکنون نقش بسزایی در توسعه اکسترودرهای پیچ دوقلو مخروطی داشته اند. با گذشت سالها ، ما سبد دستگاه خود را با اضافه کردن اکسترودرهای تک پیچ برای تولید لوله های پلاستیکی ، اکسترودرهای مخروط خلاف چرخش و موازی دوقلوی جهت تولید لوله ، پروفیل و ورق / تختهگسترش داده ایم. جدیدترین و جدیدترین مفاهیم دستگاه ما بر اساس چندین دهه تجربه و توسعه محصول است.

اموزش راه اندازی اکسترودرها و اموزش  راه اندازی خط تولید انواع محصولات pvc

مشاوره برای تولید بهترین محصول pvc و برای عرضه به بازار

خط اکستروژن پروفیل  PVC با استفاده از فرآیند اکستروژن برای ساختن مشخصات PVC با دستگاههای مختلف ، از قبیل پروفیل پنجره PVC ، پروفیل پانل PVC ، تخته درب PVC ، پروفایل قاب PVC می باشد. مشخصات پی وی سی بسیار سبک تر از چوب است و قیمت آن بسیار ارزان تر از چوب و سایر مواد است.
تکنووین یک تولید کننده تجهیزات اکستروژن پروفایل PVC قابل اعتماد در ایران است ، ما سالانه حدود 50 خط تولید پروفیل PVC را بازسازی و می سازیم ، و مقدار هنوز هم در حال رشد است.
گر مواد اولیه PVC شما پودر است ، ما اکسترودر پیچ دوقلو مخروطی را برای خط تولید پروفیل PVC شما انتخاب می کنیم و اگر مواد اولیه PVC شما گلوله است ، می توانیم از اکسترودر تک پیچ به عنوان دستگاه اکسترودر شما استفاده کنیم.
تکنووین نه تنها تولید کننده ماشین اکستروژن پلاستیک در ایران  است ، بلکه ما در زمینه صادرات برای کلیه دستگاه های پلاستیکی اکستروژن و فرایند آن نیز عیب یابی می کنیم. اگر اکنون با خط اکستروژن مشخصات PVC خود مشکلی دارید ، لطفا به ما اطلاع دهید

در جستجوی خط اکستروژن مشخصات PVC برای ساختن پروفایل های پلاستیکی به عنوان مثال پنجره یا درهای پروفایل؟

فرقی نمی کند که شما یک کارخانه پلاستیک تاسیس کنید ، یا یک کارخانه کاملاً جدید از جنس PVC را راه اندازی کرده اید.
ما این مقاله را برای معرفی شما نوشتیم:
-انواع پروفیل های پلاستیکی
-فرآیند اکستروژن مشخصات PVC
-خطوط مختلف تولید پروفیل PVC
تکنووین یک تهیه کننده بین المللی با کیفیت و معتبر  خطوط پروفیل PVC است. شرکت برآورده شده و فراتر از نیازهای شما خواهد بود.
مهمتر از همه ، وارد کردن ماشین جدید اکستروژن مشخصات PVC را تا حد امکان انجام خواهیم داد. با این معرفی کوتاه ، شروع کنیم:

فصل 1: خط اکستروژن مشخصات PVC چیست؟

1.1  مشخصات PVC توضیح داده شده است

ابتدا ، باید بفهمیم: پروفایل های پی وی سی چیست ، چرا مردم به طور فزاینده آنها را ترجیح می دهند ، و برنامه های متنوع آنها.
پروفایل های PVC اجزای پلاستیکی هستند که از طریق فرایند اکستروژن تولید می شوند. این فرایند معمولاً مستلزم ذوب مواد اولیه داخل اکسترودر با گرم کردن آن در دمای بالا است. سپس مذاب از طریق قالب /  سوق می شود تا اشکال مختلفی ایجاد کند.

چه چیزی آنها را از لوله های PVC یا ورق های پلاستیکی فرق می کند؟

پروفیل ها معمولاً به دلیل اشکال پیچیده تر مشخص می شوند. به عنوان مثال ، لوله های پی وی سی پروفیل نیستند. اما یک قاب پنجره PVC یک پروفایل است.
این تابلو از طرح های چوب و قاب های آلومینیومی تقلید می کند ، که معمولاً نسبتاً پیچیده هستند.

آیا پروفایل های پی وی سی محبوب هستند؟

بله ، و به چند دلیل. اول ، آنها بسیار ساده تر ، ارزان تر و سریع تر تولید می شوند.
در حال حاضر ، محصولات پروفیل پی وی سی تقریباً در تمام نقاط جهان از جمله آمریکای شمالی ، اروپا ، چین ، هند ، استرالیا ، آفریقا و همچنین کشور خودمان در بین سایر بازارها مورد استفاده قرار می گیرد.

آیا آنها نسبت به مواد معمولی مزایایی دارند؟

به عنوان مثال ، وقتی پروفیل های PVC و چوب را با هم مقایسه می کنیم ، می بینیم که پروفایل های PVC می توانند انتخاب و رنگ آمیزی بیشتری داشته باشند. برای تزئین سطوح آنها می توانید از تکنیک های مختلف استفاده کنید.
محصولات پروفیل PVC مانند تخته های درب WPC (ساخته شده با ترکیب رزین PVC + آرد چوب) برای محیط زیست مناسب هستند- از آنجا که آنها استفاده مجدد را ترغیب می کنند. همچنین مزایایی مانند ضد آب بودن ، ضد آفت ، کارآیی عالی ، بازیافت 100٪ ، نگهداری کمتر و غیره را نیز اضافه کرده اید.
و در مقایسه با آلومینیوم ، پروفیل های PVC معمولاً ارزان تر هستند و برای تولید به انرژی کمتری احتیاج دارند.
می توانید پروفایل های PVC را برای آنها حساب کنید:
پایداری و استحکام
سهولتنسبی نگهداری
تطبیق پذیری طراحی
صرفه جویی در هزینه
خواص عایق عالی
سهولت ساخت و ساخت انتشار گازهای گلخانه ای کم در مقایسه با قاب های آلومینیومی

خط اکستروژن مشخصات PVC چیست؟

این یک سری از ماشین آلات است که از اکسترود پلاستیک مذاب  و فرم شده به اشکال پروفایل استفاده می شود.
متداول ترین ماده اولیه پروفیل ها PVC مخلوط شده با CaCo3 است. اما پروفیل های پلاستیکی را می توان از دیگر رزین های پلاستیکی ABS ، HDPE ، وینیل نیز ساخت.
رزین PVC همچنین می تواند با مواد دیگری مانند چوب برنج ، کنف ، فیبر چوب و آرد چوب ترکیب شود. چنین فرمولاسیون هایی در کاهش هزینه ها ، تأثیرگذاری بر خواص ویژه ای که در پروفایل دارند و استفاده مجدد و بازیافت را تقویت می کنند خوب هستند.

و کدام دستگاه ها خط اکستروژن مشخصات PVC را تشکیل می دهند؟

این مؤلفه ها را در بیشتر خطوط پروفیل PVC پیدا خواهید کرد:
اکسترودر دوقلو مخروطی – برای ذوب و پلاستیک سازی رزین PVC قالب (که شامل شکل قالب ، میز کالیبراسیون خلاء ، حمام آب است)
دستگاه حمل و نقل
برش و استکر
ماشینهای کمکی شامل میکسر گرم و سرد PVC برای تهیه مواد اولیه هستند. دستگاههای بازیافت شامل آسیاب پلاستیکی ، آسیاب یا پودر ساز هستند که برای بازیافت ضایعات تولید شده در طول تولید استفاده می شوند.
چیلر و کمپرسور هوا
برای ساخت محصولات مختلف تنها کاری که باید انجام دهید تغییر طرح قالب و تجهیزات پایین دستی است.
عجیب نیست که همان اکسترودر مورد استفاده در خطوط مختلف ساخت  PVC را پیدا کنید.

1.2 فرآیند تولید پروفیل PVC

درک مراحل ساخت PVC آسان است:
شما با تهیه مواد اولیه شروع می کنید. این امر در مخازن اختلاط گرم و سرد صورت می گیرد.
در اینجا رزین PVC با چندین ماده افزودنی مانند CaCo3 ، پلاستیک سازها و رنگدانه ها مخلوط می شود.
ما میکسر گرم و سرد (میکسر با سرعت بالا) را یک تجهیزات کمکی / اختیاری می دانیم زیرا جزئی از خط اصلی نیست.

مراحل ساخت PVC:

1.مواد اولیه با دستگاه تغذیه داخل قیف اکسترودر تغذیه می شوند. با گرانش ، هنگام باز شدن گلو خوراک ، وارد بشکه اکسترودر می شوند.

2.در داخل بشکه اکسترودر ، پیچ چرخشی وجود دارد. برای یک اکسترودر پیچ دو قلو ، دو پیچ داریم. پیچ ها به قسمت هایی تقسیم می شوند. اولین بخش مربوط به خوراک است. دوم ، بخش فشرده سازی ، که در آن مواد برای رفع هوای به دام افتاده فشرده می شوند. در مرحله بعد ، منطقه اندازه گیری با کاهش عمق پرواز پیچ برای پلاستیک سازی را داریم. سرانجام ، بخش اندازه گیری را داریم که به پلیمر مذاب قبل از خارج شدن از بشکه ، میزان خوراک یکنواخت را می دهد.

3.با طول بشکه ، مواد اولیه گرم می شوند و از جامد به مایع تبدیل می شوند. پلیمر مذاب قوام ضخیم حباب و لثه را بدست می آورد.

4.بشقاب و صفحه نمایش شکسته در انتهای اکسترودر قرار دارد. آنها تعدادی کارکرد از جمله غربالگری ناخالصی ها یا عدم تناقضات مذاب را انجام می دهند. آنها همچنین جهت ذوب را از چرخش به طولی تغییر می دهند (همچنین به آن از بین بردن حافظه چرخش پیچ از پلیمر مذاب گفته می شود).

5.شکل گیری ذوب در قالب صورت می گیرد. با تغییر در طراحی قالب می توان انواع شکل های پروفیل از جمله قاب های پنجره ، صندوق عقب ، قطعات صنعتی ، قطعات پزشکی ، پانل های دیواری و غیره به دست آورد.

6.کالیبراسیون فرایند تنظیم دقیق شکل تولید شده توسط قالب است. در دستگاه کالیبراسیون خلاء انجام می شود و متعاقباً مشخصات آن در آب یا هوا خنک می شود تا شکل کالیبره شده حفظ شود.

7.نمایه از دستگاه کالیبراسیون با استفاده از سیستم کشش /  کشیده می شود. میزان کشیدن ضخامت پروفایل را کنترل می کند. اگر سرعت کشش بالاتر از میزان اکستروژن باشد ، کشش اتفاق می افتد. بنابراین سرعت اکستروژن و سرعت کشیدن باید با هم هماهنگ باشند.

8.برش ، انباشت و بازرسی ، آخرین مراحل است که نمایه طی می شود.

پروفیل های PVC را می توان به هر شکل ، طول ، ضخامت یا اندازه ساخت. به دلیل تطبیق پذیری آنها ، برنامه های بیشماری دارند از جمله:

. صنعت ساختمان

. واشر و قاب های پنجره

. ناودانها نرده ها

. پروفایل های صنایع فنی

. قاب عکس

. عرشه WPC کف WPC

. نوار مرمر تقلید پانل های درب گوشه

. مهره زاویه ای نوار باند لبه سقف پلاستیکی

1.4 سرعت تولید پروفیل PVC

اکثر تولید کنندگان اکستروژن نگران سرعت تولید پروفیل PVC هستند.
اگر سرعت بیشتری دارید ، این یعنی خروجی بیشتر ، از این رو محصولات بیشتری برای فروش دارند! این به کارخانه ها اجازه می دهد سرمایه گذاری خود را به سرعت بازپرداخت کنند.
سرعت تولید پروفیل PVC در متر / دقیقه (m / min) بیان شده است. از این رو خطوط عادی و پر سرعت داریم.
خطوط خروجی بالا سرعت تولید 4 ، 5.5 یا 6 متر در دقیقه را دارند.
بزرگترین عاملی که بر سرعت تولید پروفیل PVC تأثیر می گذارد ، ظرفیت اکسترودر است ، و این باعث می شود پیچ ​​در یک دقیقه چند چرخش حاصل شود.
تعداد دور در دقیقه بیشتر به مطالب بیشتری که اکسترود می شوند ترجمه می کند.
گرچه خطوط با بازده بالا می تواند هزینه بیشتری داشته باشد ، در دراز مدت ، آنها تمایل به اقتصادی تر دارند. آنها مزایای صرفه جویی در مصرف انرژی را تا 15٪ به همراه می آورند.

1.5 طراحی قالب اکستروژن PVC

قالب سازی فرایند شکل دادن پلیمر مذاب به شکل های جامد است. این فقط توسط یک قطعه تجهیزات انجام نمی شود. سه مؤلفه اصلی لازم است:
. دای هد
. کالیبراسیون
. مخزن آب
برخی از خطوط اکستروژن مشخصات PVC مانند سقفهای PVC مخزن آب ندارند. اما سر و کالیبراتور کاملاً ضروری هستند!
تلاش زیادی در طراحی قالب اکستروژن مشخصات PVC انجام می شود. سر قالب ها پیچیده تر از لوله و یا ورق می باشند. سر قالب برای هر دو قسمت دارای نواحی ضخیم یا پهن است و مناطق باریک یا کم عمق دارد. این به دلیل شکل منحصر به فردی است که نمایه ارائه می دهد.
پلیمر مذاب به دلیل مقاومت کمتر و با کاهش سرعت در نواحی باریک سریعتر در مناطق ضخیم تر یا گسترده تر جریان می یابد. جریان غیر یکنواخت بر شکل گیری پروفایل های دقیق PVC تأثیر می گذارد ، و پدیده ای از تورم می میرند که باید با آن مقابله کنیم.
برای طراحی دقیق مشخصات دقیق ، تکنووین شبیه سازی های پیچیده جریان و تجزیه و تحلیل جریان را بر روی رایانه ها انجام می دهد. با استفاده از این تجربه اکستروژن ، ما می توانیم مشخصات  دقیق برای اکستروژن داشته باشیم.

 


 

[مورد اعتماد مشاغل]
[خدمات]

چه خدماتی را برای شما ارائه می دهیم

موضوع شگفت انگیز کسب و کار برای راه اندازی و تجارت بزرگ شما.

مشاوره کسب و کار

برای راه اندازی تولید خود از ما مشاوره بگیرید

تحلیل بازار

تحلیل بهترین محصول برای بازار

مشاوره مالی

برای بهینه سازی هزینه های خود از ما مشاوره بگیرید

مدیریت ریسک

بهترین نوع سرمایه گزاری ها

[مطالعه دستاوردها]

مطالعات دستاورد های ما

موضوع جذاب کسب و کار  برای راه اندازی و رشد اقتصادی شما.

12 k

پروژه انجام شده

50 K

بهترین مصرف کننده ها

15

تجربه

[از سال 1380]

تجربه در توسعه تجارت

اکسترودرهای با کارآیی انرژی که از همگن سازی بهینه ، خروجی های بالا و کیفیت عالی محصول اطمینان می کنند بخشی جدایی ناپذیر از سبد کامل خط ما برای اکستروژن پلاستیک هستند. با هندسه پیچ پیچیده و راه حل های متالورژی ، ما می توانیم بهترین تکنولوژی فرآیند ممکن را برای هر ماده و هر کاربرد ارائه دهیم.

[اعضا]

مشاوران عالی ما

حبیب شهریاری:09126044197

علی حمد شهریاری:09122811041

شرکت:02637775797